Wyświetleń: 2330
Oferta Pracy

Internetowy Serwis Informacyjny INFO-NET, wydawca m.in. portalu:

   • www.info-net.com.pl – (współpracujący z kilkoma tysiącami firm),
   Przewodnika Turystycznego – Podróże Wirtualne – przykład:

   Telewizji Internetowej dla urzędów miast i firm

Przedstawiciel handlowy lub Telemarketer ds. reklamy

Opis stanowiska:

W związku z wdrożeniem innowacyjnych produktów marketingowych, zatrudni osoby na stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego ds. reklamy.

    Do obowiązków osoby na wymienionym stanowisku należeć będzie utrzymywanie osobistych relacji z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych na podległym terenie.

Wymagania:

    • Wewnętrzna motywacja do pracy (podstawowy warunek)
    Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż usług firmy na podległym terenie
    Komunikatywność celów i samodzielność w realizacji zadań
    Umiejętność nawiązywania relacji z klientem
    Zdolności negocjacyjne
    Doświadczenie w dziale sprzedaży lub doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych
        w prasie, internecie, mediach

    Wskazana dyspozycyjność do podróży służbowych

Oferujemy:

   • Zatrudnienie na umowę o pracę wraz z atrakcyjnym, motywacyjnym systemem premiowym.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy info@info-net.com.pl

tel. 503 034 229